Eşya Depolama

Nakliyat Talep Formu
Karapürçek Eşya Depolama

Karapürçek Eşya Depolama

Evden eve nakliyat firmalarının bir kısmının verdiği eşya depolama hizmeti Karapürçek evden eve nakliyat çatısı altında yıllardır güvenle verilmektedir. Firmamız evden eve nakliyat ve diğer kurumsal hizmetleri müşteri memnuniyeti içinde kurulduğu ilk günden bu yana büyük bir başarı ve özveri ile gerçekleştirirken, zaman içinde artan talepler ve ihtiyaçlar göz önüne alınarak Ankara eşya depolama programını başlattı.

Sizlerden gelen yoğun talepler ve sektörün ihtiyacına göre dizayn ettiğimiz depolarımızda eşyalarınız su, sel, yangın, hırsızlık, deprem ve çeşitli afetlere karşı sigortalanmaktadır. 7/24 kameralı sistem ile gece gündüz dikkatimizi üzerinde yoğunlaştırdığımız eşyalarınızı bir dahaki kullanım gününüze kadar güvenle muhafaza ediyoruz. Ev sahiplerinin yanında çeşitli şirket ve mağazalarında eşyalarının depolandığı alanımızda tüm eşyalarınız türüne göre çeşitli ambalajlar ile paketlenerek listelenmektedir. Eşya depolama alanımızda zemin ile bağlantısını keserek istiflediğimiz eşyalarınızın listelerinden birini size vererek diğer listeyi dosyalarımızda arşivliyoruz. Depolama işleminin hemen ardından sigortalanan eşyalarınız artık bizim himayemizdedir. Başka eşyalarla karışma veya deforme olma riski taşımadan bir dahaki kullanım gününüze kadar eşyalarınızı güvende tutuyoruz.

Ankara Eşya Depolama Hizmeti

 

Karapürçek Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama

Karapürçek evden eve nakliyat firmamız verdiği her hizmette müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve bu bağlam çalışma stratejisi geliştirmiş bir nakliye firmasıdır. Eşya depolama hizmetimizden maksimum anlamda aylık azami bir ücret karşılığı faydalanabilirsiniz. Depolama hizmeti için firmamızdan yardım talep ettiğiniz esnada eksperlerimiz gelerek durum analizi yaparlar sonrasında eşyalarınız türü, miktarı, kırılganlık yapıları ve farklı özellikleri göz önünde bulunarak özel ambalajlar ile paketlenir. Depomuza doğru yola çıkan eşyanız sizin için ayrılmış özel alana özenle yerleştirilir. İhtiyacınız olan ana kadar eşyalarınız burada bizim ve sigortamızın teminatı altında bekletilir.

 

Ankara eşya depolama hizmetimizden faydalanmak ve eşyalarınızı güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız, iletişim bölümündeki numaralarımız veya e-posta yardımı ile bizlere ulaşarak depolama öncesi paketleme işlemlerimizin başlamasına ve nakil işleminin gerçekleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Karapürçek evden eve nakliyat en iyi hizmeti en uygun fiyatlara müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında sunabilmek için yola çıkmış ve sektörün lider markaları arasında yerini almış bir firmadır. Bize mutlaka ulaşın.

Call Now ButtonŞimdi Ara