Karapürçek Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Nakliyat Talep Formu
Karapürçek Asansörlü Taşımacılık
Karapürçek Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Karapürçek evden eve asansörlü taşımacılık ile ev eşyası taşımacılığı hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ev eşyası taşımacılığı kimi zaman çok zor ve zahmetli bir hal alabilir. Söz konusu zorluk firmamız ile tarihe karışıyor.
İnsan ihtiyaçlarının her geçen gün biraz daha artması neticesinde hizmet sektöründe de önemli gelişmeler olmuştur. Bu gelişmelerden biri de evden eve nakliyat firmalarının sayısının her geçen gün biraz daha artmasıdır. Sokağa çıktığınız zaman dahi rasgele birkaç tane evden eve eşya taşımacılığı yapan firmaların reklamlarını görebilirsiniz. Her ne kadar firma sayısı artmış olsa da profesyonel nitelikli hizmet veren firma sayısı yeterli değildir.
Firmamız uzun yılların tecrübesi ile ev eşyası taşımacılığı konusunda son derece başarılıdır. Bu kapsamda tüm faaliyetlerimizi müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda yürütüyoruz. Ev eşyasının günümüz şartlarında çok pahalı ürünler olduğunun farkındayız ve yürüttüğümüz faaliyetin bu alandaki öneminin bilincindeyiz. Müşterilerimizin taşıma esnasında önem verdiği hususların tamamını önemseyerek faaliyetlerimize yön veriyoruz. Eşya taşıma faaliyetinde özellikle önem verdiğimiz hususlar şunlardır.

 • Taşıma sözleşmesinin yapılması
 • Eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemleri
 • Tüm eşyaların sigortalı taşımacılık kapsamında sigortasının yapılması
 • Asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanılması
 • Taşımanın güvenli şekilde sonlandırılması

Karapürçek Evden Eve Nakliye

İnsanların taşıma firmasından beklentilerinin başında güvenilirlik gelir. Bu kapsamda müşteriler verdikleri paranın hakkını almak, en iyi hizmetle kendilerinin karşılanmasını isterler. Sektörün bu alanında müşterilerde güven ve tereddütün olduğu aşikârdır. Nakliye firmalarının sayısının artması ile birlikte piyasada evden eve taşımacılık yaptığını ve profesyonel hizmet verdiğini iddia eden firma sayısının arttığı da görülmektedir. Fakat yapılan işte tecrübe, en öncelikli kriterdir.
Karapürçek evden eve nakliye olarak yaptığımız işin en iyisini yapmaya çalışıyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu kapsamda müşteri memnuniyetini tüm değerlerin üzerinde tutuyoruz. Müşterilerimizle güçlü bir iletişim halindeyiz. Bu kapsamda ev eşyası taşımacılığında her şeyden önce ayrıntılı bir taşıma sözleşmesi hazırlayarak işe başlıyoruz. Yaptığımız taşıma sözleşmesinde her türlü ayrıntıya yer veriyoruz. Taşıma sonrasında müşterilerimiz ile ihtilafa düşülecek her türlü konuyu sözleşme kapsamına alıyor, gerekli değerlendirmeyi yapıyoruz. Sözleşme kapsamında taşıma faaliyetinin ne zaman ve ne şekilde yapılacağını, eşyaların ne zaman teslim edileceğini belirtiyor ve gerekli tedbirleri alıyoruz.
Taşıma sözleşmesinin yapılmasından sonra taşıma günü tamamen kendi personelimizi kullanarak ambalaj ve paketleme işini yapıyoruz. Paketleme işlemi sırasında eşyaların niteliklerini göz önünde bulundurarak gerekli ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız ambalaj malzemelerinin ürünlerin niteliklerine göre belirlenmesi gerektiğinin farkındayız.

Karapürçek Asansörlü Taşıma ve Profesyonel Nakliye

Karapürçek evden eve asansörlü taşımacılık kapsamında güvenli ve hızlı taşıma vasıtalarından istifade ediyoruz. Bu kapsamda kullandığımız araçlardan biri de eşya asansörleridir. Eşya asansörü kullanılarak taşıma işlemi hem çok kısa sürede tamamlanmakta hem de güvenli şekilde sonlanmaktadır.
Taşıma esnasında eşya asansörünün kullanılabilmesi için bir kısım şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu kapsamda;

 • Taşıma işleminin yapılacağı adresin eşya asansörünün kurulmasına uygun olması gerekir.
 • Eşyanın taşınacağı evin pencere ya da balkonunun taşıma selesinin yaklaşmasına uygun nitelikte olması gerekir.
 • Taşıma yapılacak yeni adresin de eskisinde olduğu gibi yukarıdaki şartları taşıması gerekir.

Söz konusu şartlar sağlandığı sürece firma olarak eşya asansörünün kullanılması gerektiğinden yanayız. Bu sayede taşıma süresinden tasarruf sağlanmasının yanında eşyaların zarar görme ihtimalini de ortadan kaldırıyoruz. Taşıma esnasında birinci önceliğimiz eşyaların güvenli şekilde taşınmasıdır. İkinci önceliğimiz ise eşyaların zarar görmemesidir. Her iki prensibi de hiçbir zaman gözden çıkarmadan en iyi hizmeti müşterilerimize vermeye gayret ediyoruz. Günümüz şartlarında ev eşyalarının maddi değerinin ne kadar yüksek olduğunun farkındayız. Bu kapsamda eşyalara çok özenli yaklaşıyor, zarar görmemeleri için her türlü tedbiri geliştiriyoruz.

Karapürçek Evden Eve Nakliyat

Karapürçek evden eve asansörlü taşımacılık kapsamında tüm taşıma faaliyetlerinde kendi personelimizden istifade ediyoruz. Yaptığımız taşıma faaliyetlerinin hiçbirinde taşeron personel kullanmıyoruz. Bu kapsamda firmamız bünyesinde çalışan tüm personeli eşya taşımacılığı konusunda eğitiyor ve insan ilişkileri konusunda geliştiriyoruz.
Eşya taşımacılığı konusunda son derece ilgili ve alakalı olan personelimiz eşyanın zarar görmemesi için her türlü tedbiri geliştiriyor. Taşıma yapan personelin eğitimli olması sayesinde eşyanın zarar görme ihtimali ortadan kalkıyor. Bu nedenle eşyanın merdivenlerde taşınmasından, araçlara yüklenmesine kadar herhangi bir şekilde sürtme, kırılma gibi olaylar meydana gelmez.
Ev eşyası taşımasında kullanılan araçlar bu iş için özel olarak üretilmiş vasıtalardır. Araçlar, eşyanın niteliklerine uygun olarak istiflenecek şekilde geliştirilmiştir. Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerinde kullanılan araçlar yeni nesil modern vasıtalardır. Eşyalarınız ne kadar uzak bir noktaya nakledilirse nakledilsin güvenli şekilde gönderileceğinden emin olabilirsiniz.

Karapürçek Evden Eve Taşımacılık

Karapürçek evden eve asansörlü taşımacılık sayesinde güvenli şekilde taşıma işlemini sonlandırabilirsiniz. Günümüz dünyasında insanlar ev eşyalarını taşıtma noktasında firma tercihi yaparken ince eleyip sık dokumak zorunda kalıyor. Bu kapsamda piyasada yer alan birçok firmaya ev eşyası taşıtma noktasında güven problemi yaşanmaktadır. Peki, insanların bu anlamda tereddüt yaşamasının nedeni nedir?

 • Taşıma işlemi bir sözleşmeye dayandırılarak yapılmaz. Bu sebeple müşteri ile firma arasında taşıma işlemi sonrasında bir kısım problemler doğabilir.
 • Profesyonel faaliyet göstermekten aciz olan firmalar taşıma esnasında kendi personelini kullanmaz. Taşeron ya da günlük yevmiyeli işçilerden istifade ederler. Bu durum da eşyaların zarar görmesine neden olacaktır.
 • Eşya taşımasında kullanılan araçlar eşya taşıması için uygun nitelikte değildir. Araç filosu eski araçlardan oluştuğundan taşıma esnasında eşyaların zarar görme ihtimali çok yüksektir.
 • Taşıma esnasında ambalaj malzemeleri uygun nitelikte olmadığından sürtme, çarpma gibi durumlarda eşyada maddi hasar oluşur.
 • Firma profesyonelliğe erişmediğinden taşıma işlemi eşya asansörü ile değil, sadece insan gücü ile taşınır. Bu da hem eşyaya zarar verir, hem de taşıma işi çok uzun sürede tamamlanır.

Yukarıda da sıralandığı gibi profesyonel nitelikte firmalar ile çalışılmadığı sürece her zaman taşıma esnasında problemler oluşacaktır. Bu kapsamda Karapürçek evden eve asansörlü taşımacılık firması her türlü tedbiri geliştirerek sektörün öncüsü konumunda hareket eden bir firmadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Karapürçek evden eve asansörlü taşımacılık, her ne kadar Ankara merkezli bir nakliyat firması olsa da Türkiye’nin her yerine taşıma işlemi gerçekleştirir. Yapılan taşıma faaliyetinin sonunda müşterilerimizin firmamızdan memnun kalarak ayrılması bizim için son derece önemlidir. Bu kapsamda yaptığımız işin en iyisini yapmaya çalışıyor, sektörün örnek kuruluşu olarak faaliyet göstermeye gayret ediyoruz.
Firma olarak sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Elde ettiğimiz verileri analiz ederek gerekli geri beslemeleri sağlıyor ve sürekli bir iyileştirme içerisindeyiz. Bu kapsamda müşterilerimizden aldığımız değerlendirmeleri irdeleyip gerekli tedbirleri geliştiriyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz bağ, son derece güçlü olup onların memnuniyeti bizim için tüm değerlerin üzerinde bir olgudur.
Taşıma işlemlerinde müşterilerimizin eşyalarının tek bir araçla gideceği yere ulaşmasına gayret ediyoruz. Bu kapsamda niteliksiz firmaların uyguladığı üst üste eşya alma gibi bir metodu kesinlikle tasvip etmiyoruz. Eşyalarınızın güvenli şekilde gideceği yere ulaştırılması için sizleri Karapürçek evden eve asansörlü taşımacılık firmasına bekliyoruz.

Call Now ButtonŞimdi Ara