Karapürçek Şehirlerarası Nakliyat

Nakliyat Talep Formu
Karapürçek Şehirler Arası Nakliyat
Karapürçek Şehirler Arası Nakliyat

Karapürçek şehirler arası nakliyat ile güvenli taşımacılık hizmeti ile tanışmaya hazır mısınız? Ev değişikliği gündeme geldiğinde ev içinde gergin ve stresli bir ortam hâkim olmaya başlar.

 • Taşıma işlemi ne zaman olacak?
 • Nasıl olacak?
 • Taşıma esnasında eşyalar zarar görecek mi?
 • Taşımayı kim yapacak?
 • Ev eşyaları hangi araçla taşınacak?
 • Eşyaları kim ambalajlayıp, araca yükleyecek?

Yukarıdaki soru işaretlerinin tamamı ev sahibinde büyük bir problem sahası oluşturmaktadır. Karapürçek evden eve nakliyat sayesinde bu sorunların hiçbirini dert etmenize gerek kalmıyor. Bu soruların hepsini sizin adınıza biz düşünüyoruz. Eşyalarınızın sağlıklı şekilde yeni adresinize taşınması için elimizden gelen her türlü gayreti sarf ediyoruz.
Eşyalarınızın sağ salim yeni adresinize teslim edilmesi için şu prensipleri uygulayarak başarılı sonuçlar alıyoruz. Aşağıdaki prensiplerin sağlıklı taşımacılığın olmazsa olmaz kurallarından olduğunu biliyoruz.

 • Taşıma sözleşmesi hazırlayarak müşterilerimizin tereddüt yaşadığı ya da olmasını istediği tüm hususların yazılı hale gelmesini sağlıyoruz. Bu sayede hiçbir hususu havada bırakmadan yazılı belge ile yaptığımız işin arkasında duruyoruz.
 • Taşıma işleminin başından sonuna kadar firma personelimizi kullanıyor, taşeron firma personeli kullanmıyoruz.
 • Taşıma işleminden önce profesyonel ekibimiz ile eşyaları niteliklerine uygun şekilde paketleyip ambalajlamasını yapıyoruz.
 • Asansörlü taşımacılık hizmetinin avantajlarından yararlanıyoruz.
 • Taşıma esnasında yapılan işin hassasiyetine uygun araçlar kullanıyoruz.

Karapürçek Evden Eve Nakliyat

Karapürçek şehirlerarası nakliyat olarak öncelikli hedefimiz tüm ev eşyalarının güvenli şekilde yeni adresine taşınmasıdır. Taşıma esnasında müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için her türlü tedbiri alıyoruz.
Taşıma işleminin en zorlu ve vakit alıcı aşaması eşyaların toparlanma safhasıdır. Eşyalar toparlanırken her tür eşyanın niteliğinin bilinmesi ve buna göre ambalaj malzemesi kullanılması bir zorunluluktur. Bu kapsamda firmamız bünyesinde battaniye, patlayan naylon, streç film gibi ambalaj ve paketleme malzemesi kullanılır.
Eşyalar en küçük ayrıntısına kadar paketlendikten sonra akla gelen sorulardan biri de taşıma esnasında eşyanın zarar görmesi durumunda zararın nasıl karşılanacağıdır. Bu sorunun da cevabı oldukça basittir. Firmamız tarafından taşıma işlemi esnasında oluşabilecek hasar, kırılma ve kaybolma durumuna karşı sigorta yapılmaktadır. Bu sayede taşıma esnasında yaşanabilecek her türlü olumsuzluğa karşı gerekli tedbir alınmaktadır. Her ne kadar her türlü ev eşyasının manevi bir anlamı olsa da hasar durumunda en azından maddi hasar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Karapürçek Şehirler Arası Nakliyat

Taşıma esnasında firmanın nitelikli, kendi personelini kullanması çok önemlidir. Kısa bir piyasa araştırması yaparsanız piyasada taşeron firma kullanan birçok şirket olduğunu görürsünüz. Söz konusu firmalar ev taşımacılığı için müşteri ile görüşerek anlaşmayı yapar, sonrasında işi daha düşük fiyata taşeron firmaya yaptırmaktadır. Bu sayede firmanın kendisi sadece komisyon alarak iş yapmaktadır. Bu gibi durumlarda yapılan işin kalitesi düşmekte, müşteriler mağdur edilmektedir.
Firmamız bünyesinde yapılan tüm faaliyetler Karapürçek şehirlerarası nakliyat bünyesinde çalışan personel tarafından icra edilmektedir. Bu sayede tecrübeli personelimiz sayesinde işler son derece profesyonel ve hızlı tamamlanır. Bir yandan paketlenme işlemi devam ederken bir yandan mutfak eşyaları toparlanır, bir yandan da mobilyalar demonte hale getirilir.

Karapürçek Evden Eve Taşımacılık

Karapürçek evden eve taşımacılık kapsamında icra edilen faaliyetlerde dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri de taşıma araçlarının niteliğidir. Bu kapsamda firmamız bünyesinde kullanılan tüm araçlarımız ev eşyası taşımacılığına uygun araçlardır.
Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası taşımacılıkta taşıma araçlarının bu iş için uygun olup olmaması çok önemlidir. Araç kasasında ev eşyası için gerekli düzenleme yapılmadıysa taşıma işlemi hem çok zor olacak, hem de çok zaman alacaktır. Bu kapsamda araç içinde gerekli raf ve zemin düzenlemesinin yapılması gereklidir.
Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren araçların tamamı müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak niteliktedir. Yeni araçlardan oluşan filomuz sayesinde taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görme riski en aza indirilmektedir.

Karapürçek Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Geleneksel yöntemlerle yapılan taşıma işlemi hem çok uzun sürmekte, hem de insan gücüne dayanmaktadır. Bu yöntem hem demode olmuş, hem de çok zor ve zahmetli bir uygulamadır. Her ne kadar geleneksel yöntemlerle taşıma yapan firmalar da vardır. Karapürçek şehirlerarası nakliyat kapsamında yapılan tüm taşıma işlemlerinde asansörlü taşımacılık hizmetinden istifade edilmektedir.
Geleneksel yöntemlerle yapılan taşıma faaliyetinde eşya insan gücü ile taşındığından zarar görme riski çok yüksektir. Özellikle binaların merdivenlerinde eşyaların sürtme, çarpma gibi durumlardan kaynaklı zarar görme durumu söz konusu olmaktadır.
Bina önüne kurulan eşya asansörü sayesinde eşyaların taşınması çok kısa sürede tamamlanır. Aynı zamanda eşyaların sürtme, çarpma, kırılma gibi durumlara karşı koruması sağlanmış olur. Eşya asansörünün kullanılması için bir kısım şartların da sağlanması gerekir.

 • Eşya taşıması yapılacak olan sokağın asansörün yaklaşmasına uygun nitelikte olması gerekir.
 • Taşıma yapılacak evin pencere ya da balkonunun asansörün kasa kısmının yaklaşmasına uygun boyutta olması gerekir.
 • Yeni adreste de asansör kullanılacaksa aynı şartlar yeni adres için de geçerlidir.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firması her ne kadar Ankara merkezli bir işletme olsa da Türkiye’nin her yerine taşımacılık faaliyeti yapar. Yapılan taşımacılık işlerinde mesafenin bir önemi olmaksızın taşıma işlerimizi sürdürüyoruz.
Firmamızı arayarak taşıma yapılacak mesafeye ve evin büyüklüğü baz alınarak hazırlanan fiyat teklifini öğrenebilirsiniz. Emin olun taşıma esnasında alacağınız fiyat teklifi piyasadaki en cazip teklif olacaktır. Müşteri temsilcimizle yapacağınız ön görüşme sonrasında uzman ekibimiz evinizde gerekli incelemeyi yaparak taşıma şartlarını görüşmektedir. Gerekli anlaşma sağlandıktan sonra müşterilerimiz ile taşıma sözleşmesi imzalanmakta ve taşıma günü faaliyete başlanmaktadır.
Ev eşyası taşımacılığında dikkat ettiğimiz hususlardan biri de eski adreste eşya yüklemesi yapan personelle yeni adreste indirme yapan personel aynı kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede firmamızın uzmanlaşma seviyesi artmakta, verdiği hizmet kalitesi yukarılara çıkmaktadır. Profesyonelliğin gereğinin de bu olduğunu düşünüyoruz. Özellikle mobilya eşyaları hangi personel demonte hale getirdi ise yine aynı personelin monte yapmasını arzu ediyoruz.

Karapürçek Şehirlerarası Eşya Taşımacılığı

Karapürçek şehirlerarası nakliyat ile taşıma işlemlerinizin güvenli şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Yaptığımız tüm faaliyetlerde müşterilerimizin memnuniyetini tüm değerlerin üzerinde tutuyoruz. Müşterilerimizin her türlü talebini dikkate alıyor, buna göre faaliyet planlamasını yapıyoruz.
Taşıma faaliyeti esnasında maliyetleri azaltma adına müşteri memnuniyetini azaltacak girişimlerin içerisine girmiyoruz. Piyasadaki bir kısım firmaların müşteri memnuniyetini dikkate almaksızın en öncelikli hedefinin maliyetleri azaltmak olduğunu duyuyor ve görüyoruz. Söz konusu firmalar yaptıkları işte kısa vadede kar ediyor olsalar da orta ve uzun vadede ciddi zararlar elde ederler. Bu küçük hesaplar nedeniyle söz konusu firmalar zamanla piyasada yok olmaya mahkûmdurlar.
Siz de ev eşyalarınızın sorunsuz şekilde taşınmasını arzu ediyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Sektörün öncü işletmelerinden olan firmamız kısa sürede size dönüş yapacak ve gerekli fiyat teklifini sunacaktır. Yaptığımız tüm faaliyetlerde müşterilerimizin mağdur edilmemesini temel prensip kabul ediyoruz.
Ev eşyalarının ne denli pahalı ve manevi değeri olan malzemeler olduğunun bilincindeyiz. Bu kapsamda evden eve nakliyat işlerimizi büyük bir özveri ile gerçekleştirmeye gayret ediyoruz.

Call Now ButtonŞimdi Ara