Karapürçek Sigortalı Nakliyat

Nakliyat Talep Formu
Karapürçek Sigortalı Nakliyat
Karapürçek Sigortalı Nakliyat

Karapürçek sigortalı nakliyat ile ev taşıma işlemlerinizi içiniz rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ev taşıma faaliyeti ülkemizde çoğu insanın korkulu rüyasıdır. Ev nasıl taşınacak, kime taşıtılacak derken onlarca soru insanların kafasında soru işareti doğurur.
Firmamız ile bu soruların hiçbirini sorun etmenize gerek kalmıyor. Bunları sizin adınıza biz düşünüyoruz. Yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor ve bu eksende tedbirler alıyoruz. Yaptığımız işin en iyisini yapmaya çalıştığımız taşımacılık sektöründe piyasanın en iyisi olmak adına kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Sektördeki gelişmeleri takip ederek buna göre tedbirler geliştiriyoruz.
Taşıma işlemi esnasında müşterilerin kesinlikle mağdur edilmemesi gerekir. Müşteri, her zaman verdiği ücretin karşılığını görmek ister. Bu kapsamda taşıma faaliyeti esnasında yapılan tüm işlerin dört dörtlük yapılması gerekir. Yaptığımız tüm evden eve nakliyat işlerini bir taşıma sözleşmesi ekseninde icra ediyoruz.
Taşıma işine başlamadan önce müşterilerimizi bilgilendiriyor ve arada anlaşmazlık doğuracak tüm hususları sözleşmeye yazıyor, yazılan hususlar çerçevesinde işimizi yapıyoruz. Bu sayede taşıma faaliyetinin hangi hususları kapsadığı ve taşımanın ne şekilde yapılacağını müşterilerimiz önceden bilmiş oluyor.

Karapürçek Evden Eve Nakliyat

Karapürçek sigortalı nakliyat olarak ayrıntılı bir taşıma sözleşmesi yapıldıktan sonra eşyanın nitelikleri belirlenir ve nasıl ambalaj ve paketleme malzemesi kullanılacağına karar verilir. Her eşyanın kendine göre hassasiyet gerektiren özellikleri vardır. Paketleme işleminin bu hassasiyet çerçevesinde yapılması gerekir.
Her eşya niteliğine uygun şekilde bir paketleme malzemesi ile ambalajlanmalıdır. Ev eşyalarının günümüz koşullarında ne kadar pahalı malzemeler olduğu bilinen bir gerçektir. Bu nedenle eşyanın zarar görmemesi için gerekli olan tüm tedbirlerin alınması gerekir. Bu kapsamda battaniye, streç film ve patlayan naylon gibi ambalaj malzemeleri son derece sağlıklı sonuçlar verir.
Eşyaların maddi değerinin olduğu gibi manevi değerinin olduğunu da göz ardı etmemek gerekir. Evdeki büyük eşyalardan en küçük eşyaya kadar tüm eşyaların belli bir hatırası vardır. Taşıma faaliyeti esnasında bu bilinç hiçbir zaman kaybedilmemeli, müşterilerin taşıma sonrasında firmamızdan memnun kalması gerekir.
Evden eve nakliyat konusunda dikkat edilmesi gereken konulardan biri de taşıma işleminin başından sonuna kadar firma personelinin kullanılmasıdır. Bu kapsamda piyasadaki bazı acemi firmaların müşteriler ile anlaşarak nakliyat işini taşeron firmalara yaptırdığı görülmektedir. Bu gibi durumlarda ev eşyalarını işin ehli olmayan kişilerin taşıyacağı aşikârdır. Eşya taşıma işi belli bir hassasiyet gerektiren, önemli bir faaliyettir. Bu nedenle tecrübeli personel vasıtasıyla eşyaların taşınması çok daha sağlıklı sonuç verir.

Karapürçek Evden Eve Taşımacılık

Taşıma işleminde yapılan faaliyetin kısa sürede tamamlanması önemli bir özelliktir. Bunun yanında eşya taşımacılığının sorunsuz ve hasarsız şekilde tamamlanması çok daha mühimdir. Bu bilgi ışığında Karapürçek sigortalı nakliyat kapsamında yapılan tüm taşıma işleri sigortalı taşımacılıktan istifade ile sigortalı şekilde yapılır. Bu sayede eşyanın zarar görmesi durumunda oluşan maddi zarar müşterilerimize yansıtılmaz. Eşyada oluşan zararın karşılanacağı da taşıma sözleşmesinde belirtilir.
Yukarıda da açıklandığı gibi eşya taşımacılığında taşınan tüm malzemelerin maddi ve manevi bir değeri vardır. Eşyanın zarar görmesi durumunda manevi zararın karşılanması her ne kadar mümkün değilse de maddi zararın müşterilere yansıtılmaması gerekir. Bu kapsamda müşterilerin de Karapürçek evden eve nakliyat bünyesinde yapılan taşıma işleminde oluşacak zararın karşılanacağını bilmesi gerekir.
Taşıma öncesinde, taşıma sürecini kapsayacak şekilde eşyaların sigortalanması çok önemli bir güvencedir. Karapürçek sigortalı nakliyat bünyesinde çalışan personel taşıma faaliyetini son derece özenli gerçekleştirir. Fakat buna rağmen taşıma işlemi esnasında çarpma, kırılma gibi olumsuzluklar maalesef olabilmektedir. Eşya taşımacılığının doğasında olan bu gibi durumlarda müşteri ve firmanın kendinden emin ve rahat olması gerekir. Söz konusu rahatlık da ancak sigorta şirketinin eşyalara verdiği güvence ile sağlanır.

Karapürçek Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Karapürçek evden eve taşımacılık bünyesinde yapılan tüm eşya taşımacılığı işlerinde yapılan faaliyetin güvenli, hasarsız ve hızlı şekilde sonlandırılması önceliğimizdir. Aldığımız tüm tedbirler bu prensipleri sağlama ışığında gerçekleşir.
Eşyanın güvenli ve hızlı şekilde taşınmasında teknolojinin bir kısım avantajlarından da istifade etmek gerekir. Söz konusu teknolojik avantajların başında taşıma işlemi esnasında kullanılan eşya asansörleri gelir.
Günümüzde eski yapı olan binalarda asansör bulunmayabilir. Bunun yanında asansörlü binalarda ise eşya taşıması esnasında asansörün zarar göreceği düşüncesi ile asansör kullanımına müsaade edilmez. Söz konusu iki durumda da eşyanın güvenli ve hızlı şekilde taşınması için eşya asansörü kullanımına ihtiyaç duyulur. Eşya asansörü vasıtasıyla taşıma işlemi kısa sürede tamamlandığı gibi eşyanın zarar görme ihtimali de ortadan kalkar.
Eşya asansörünün kullanılması için bir kısım şartların oluşması gerekir. Bu kapsamda her şeyden önce taşıma işleminin yapılacağı sokağın eşya asansörü kurulmasına uygun nitelikte olması gerekir. Aynı zamanda yeni adreste de taşıma yapılacak sokak asansör kullanımına elverişli olmalıdır. Bunun yanı sıra binaların pencere ya da balkon bölümlerinin eşya asansörünün taşıma bölmesinin ulaşacağı yapıya sahip olmalıdır.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Geleneksel yöntemlerle ev taşıma işlemi başlı başına büyük bir sorundur. Söz konusu yöntemde aşağıdaki hususların hepsinin ayrı ayrı planlanması gerekir.

  • Eşya taşımasını kim yapacak?
  • Taşıma işleminde personel ayarlaması nasıl yapılacak?
  • Eşyalar nasıl ve ne şekilde paketlenecek?
  • Taşıma işlemi için kullanılan araç nasıl ayarlanacak?
  • Taşıma işleminde zarar oluşması durumunda zarardan kim sorumlu olacak?

Yukarıda sayılan hususların tamamı geleneksel eşya taşıma yöntemlerinde başlı başına büyük bir problemdir. Her faaliyetin sorunsuz şekilde yerine getirilmesi için ciddi bir koordinasyon gereklidir. Aynı zamanda çalışılan personel profesyonel nitelikte olmayacağından eşyalar büyük ihtimalle zarar görecektir. Bunun yanında taşıma işlemi anlaşıldığı gibi zamanında ve hızlı şekilde yapılmayacaktır.
Ankara evden eve nakliyat bünyesinde yapılan tüm taşıma işlemleri esnasında en küçük ayrıntı dahi gözden kaçmaz. Eşyanın zarar görmemesi ve güvenli şekilde taşınması için her türlü tedbir alınır. Alınan tedbir ışığında eşyanın zarar görme ihtimali neredeyse ortadan kalkar. Yukarıda sayılan problem sahalarının hiçbirini sorun etmenize gerek kalmaz. Çünkü Karapürçek sigortalı nakliyat ile çalışıyorsunuz.

Karapürçek Nakliyat

Karapürçek nakliyat her ne kadar Ankara merkezli bir nakliyat firması olsa da şehir içi taşımacılığının yanında şehirlerarası taşımacılıkta da son derece başarılıdır. Bu kapsamda kullanılan nakliye araçlarımız uygun nitelik ve niceliktedir.
Taşıma esnasında kullanılan nakliye araçlarının ev eşyası taşımacılığı için uygun şekilde geliştirilmiş olması gerekir. Aracın iç dizaynı eşyanın muhafazası ve istiflenmesine uygun olmalıdır. Bu sayede taşıma esnasında araçtan kaynaklanan problemlerden dolayı eşyanın zarar görme ihtimali ortadan kalkar. Aracın gerek zemin kısmında, gerekse de raf bölümlerinde gerekli tedbir alınmalıdır.
Taşımanın sorunsuz şekilde gerçekleşmesi için araç filosunun da yeni araçlardan kurulu olması gerekir. Eski araçlarla yapılan taşıma esnasında hem taşıma işleminin uzun sürmesi hem de eşyanın zarar görmesi gibi durumlar ortaya çıkabilir. Karapürçek sigortalı nakliyat, son derece gelişmiş bir araç filosuna sahiptir. Yeni araçlardan kurulu olan filomuzda taşıma işleminde gecikme, eşyaya zarar verilmesi durumu oluşmaz. Siz de güvenli taşımacılık arıyorsanız Karapürçek sigortalı nakliyat ile irtibata geçebilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara